مارک ها
 
ارز
 

آموزش کونگ فو شائولین Shaolin Warrior Workout

آموزش کونگ فو شائولین Shaolin Warrior Workout
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
قیمت: 8,500 تومان
دسترسی: موجود
نوع: ...
سازنده: مجیک مارکت
میانگین رتبه: رتبه داده نشده

خرید پستی (ایران مارکت سنتر)

آموزش شائولین از مبتدی-حرفه ای Shaolin Warrior Workout


کونگ‌فو شائولین به گروه بزرگی از هنرهای رزمی چینی گفته می‌شود که خود را وارث حقیقی هنر رزمی تأسیس‌شده در معبد شائولین معرفی می‌کنند. برای شما علاقه مندان به ورزش شائولین و حرکات های رزمی ، مجموعه‌ای از بهترین ویدئوهای آموزشی ساخته شده را آماده کرده ایم . در این فیلم ها Shifu (کارشناسی ارشد) با تمرینات مخصوص معبد شائولین ، به شما چگونگی افزایش آمادگی جسمانی، ایجاد انعطاف پذیری ، تمرکز ذهن و … را آموزش می دهد . تکنیک های شائولین قرن ها است که برای رسیدن به بالاترین قدرت ذهنی و جسمی استفاده می شوند . علاوه بر مزایای فیزیکی، دانشجویان رشته های شائولین گونگ چی و کونگ فو از افزایش سطح انرژی ، تمرکز و اعتماد به نفس نیز بهره مند می شوند . این فیلم های در ۳ دی وی دی (مبتدی ، متوسط و حرفه‌ای) آماده شده اند .
Shaolin Warrior - Workout - Vol 1 - Beginners :

کونگ فو شائولین از ورزش های هیجان انگیز جسمی و روانی می باشد که انعطاف پذیری، فیتنش ، تناسب اندام و مدیتیشن را به طور کاملا یکپارچه در یک واحد دارد. برای اولین بار، معبد شائولین به طور مستقیم به اتاق نشیمن شما به ارمغان آورده می شود.
آموزش هایی که به شما در این دی وی دی ارائه می شود تمریناتی است که به تازه کاران در معبد شائولین چین آموزش داده می شود. آنها به انعطاف پذیری بیشتر، سطح آمادگی جسمانی بی نظیر و ذهن متمرکز آرام دست پیدا می کنند.

استاد این مجموعه :

شیفو یان لی " Shifu Yan Lei " در غرب بیش از شش سال است که به تدریس مشغول است و دانش خود را از معبد Shaloin با بهترین روش آموزشی برای شیوه زندگی پر مشغله غربی آمیخته است. بسته های آموزشی یک ساعته طوری تهییه شده اند که این تمرینات با تاثیر بالا گروه های عضلانی شما درگیر می کند و پس از آن در پایان عضلات شما را با برخی از تمرینات چی گونگ باستان " Qi Gong " آرام می کند .
Shaolin Warrior - Workout - Vol 2 - Intermediate :

Shaolin Warrior - Workout - Vol 3 - Advanced :

در قالب 3 حلقه DVD و قابل پخش در کلیه دستگاه های خانگی
Actors: Shifu Yan Lei
Directors: Marek Budzynski

این مجموعه بی نظیر را از دست ندهید.

پروانه نمایش و شماره مجوز : 159/90659

این محصول در بسته بندی شکیل و کیفیت عالی برای شما ارسال می شود و محصول در بین راه بیمه و گارانتی میشود

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: ید            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

آموزش کونگ فو شائولین Shaolin Warrior Workout
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید